Mis on ühist koeratarvete brändil Nuf Nufil ja JO Ceramicsil?

Blogi

Kommenteeri
Olen juba mõnda aega mõtteid mõlgutanud, et kasside ja koertega prossid peaksid olema loomasõpradele kättesaadavamad kui paar turgu, kus ma neid müümas käin.
Nii ma väga ei imestanudki, kui NufNufi asutaja Aivar Roop, olles ise ka kahe taksi - st nii taksikoera kui minu prossi, uhke omanik, minuga ühendust võttis ja koostööettepaneku tegi. Et täna avab NufNuf oma esimese poe Telliskivi lähedal, siis on just õige aeg sellest ettevõtmisest lähemalt rääkida.
Läbitud sai klassikaline disainiteekond - idee ehk värvide ja mustri valik, prototüübid, pakend. Olgu toode kuitahes mini, ikka tuleb iga samm läbi teha ja alati on teekonnal ka mingi õppetund.  Küsimusi on ikka trobikond. Mis tegelasi üldse teha? Mis on põhivärvid? Milline peaks olema lõppkujundus ja miline peaks olema selle saavutamiseks erivärvi savidest tehtav muster? Kuhu NufNuf logo panna? Esimene katse teadagi läheb aia taha ehk logo tuleb liiga suur.  Teeme uue. Samuti ei tule kohe välja siganaalvärv punane - lihtsalt ei saa õiget punast kätte, vahetame välja türkiisi vastu.Toome juurde uue tõu - šnautseri. Ja kuidas tekitada šnautserile habe? Jne. Kokku, koos kolme prototüübi vooruga, on mässamist pea kuuks ajaks. Täna esimene partii uhiuues poes saadaval ja kuulukse, et esimesed kutsud ka omaniku juba leidnud! Äge!
Täna avatav NufNuf pood, mis on ka tõenäoliselt Eesti esimene koerakohvik, näeb välja selline...

Lisa kommentaar

Email again: